Kurumsal

Country Stone olarak ( Dekoratif Taş, Dekoratif Tuğla, Duvar Panelleri ve Ahşap Paneller ) satışına ve uygulama hizmetine başlamıştır. Şirketin doğal taşlardan özel bir teknik ile kopyalanmış kalıplarda Country Stone markasıyla dekoratif kaplama taşları üretmektedir. Ürünlerin kalitesi ve çeşitliliği ile ilgili birçok çalışmayı gerçekleştirmiş olan firmamız, halen yatırım ve AR-GE çalışmalarına devam etmektedir. Kaliteli ve kalıcı ürünler üreterek, sektördeki en iyi hizmeti vermek, şirketimizin genel politikasını oluşturmaktadır. Bu anlayışın bir sonucu olarak, bugün ürünlerimizin kalitesi, dayanıklılığı ve doğallığı dünya standartlarına ulaşmıştır. Ürünlerimizi Türkiye sınırları içinde farklı şehirlere gönderdiğimiz gibi; Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında da; bir çok ülkeye ihraç etmekteyiz.

Entelektüel Hizmetler

Dekoratif Taş Malzemesi

Yüzlerce modellerimiz olan dekoratif taş, dekoratif tuğla ,dekoratif panel ve ahşap panel, malzemeleri satışı ve nakliye hizmeti uzman ekiplerimiz tarafından yönetilmektedir.

Dekoratif Taş Ustası

Yıllardır dekoratif taş, dekoratif tuğla ve ahşap dekoratif paneller konusunda ustalık yapmış profesyonel ekiplerimiz ile çalışmaya devam ediyoruz...

Dekoratif Taş Nakliye

Fabrika ve depo adreslerimizden taş ve tuğla malzemeleri anlaşmalı olduğumuz ambar firmaları ile güvenli taşıma ve uygun fiyata daima yanınızdayız.

7/24 Müşteri Hizmetleri & Hemen Teklif Sadece Bizde !

Country Stone olarak 7/24 müşteri hizmetleri hattı : 0(532) 162 97 61 Okan Bey ile görüşme sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hemen fiyat teklifi almak için lütfen kırmızı butona tıklayarak iletişim formunu doldurunuz.